قوانین

بیتگاه

بیتگاه محلی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به صورت فرد به فرد می باشد و امنیت معاملات صورت گرفته بین فروشندگان و خریداران را به صورت پرداخت دو مرحله ای کامل می کند، یک فروشنده با اطمینان پس از پرداخت امن از طرف خریدار اقدام به ارسال ارز دیجیتال مورد نظر می کند و یک خریدار با اطمینان پس از دریافت کامل ارزدیجیتال در کیف پول خود اقدام به آزاد سازی وجه ضمانت شده می کند. در بیتگاه سرعت درخرید و فروش ها بالا رفته و کارمزد انتقالات به کمترین میزان ممکن میرسد.

پذیرش شرایط استفاده

ایجاد حساب کاربری در بیتگاه به معنی قبول شرایط استفاده از خدمات بیتگاه می باشد و کاربران برای فعالیت در بیتگاه ضروری می باشد تا قوانین و شرایط را کاملا مطالعه کنند.

ثبت نام و ایجاد حساب کاربری

برای استفاده از خدمات بیتگاه نیاز به ایجاد حساب کاربری دارید و اطلاعات وارد شده برای ثبت نام باید مطابق با اطلاعات حقیقی کاربران باشد و همچنین تمامی ترکنش ها و درخواست ها باید مرتبط با حساب کاربری ایجاد شده باشد، در شرایط خاص کاربران میتوانند برای تراکنش ها و برداشت ها از حساب هایی با نام افراد دیگر استفاده کننده که قبل از اقدام می بایست با پشتیبانی تماس گرفته تا هویت حساب مورد تایید قرار گیرید.
کاربران موظف هستند از اطلاعات ورود به حساب کاربری خود (ایمیل، رمز عبور) محافظت کنند.

تایید هویت

بیتگاه برای ایجاد فضایی امن در معاملات اقدام به تایید هویت کاربران خود با درخواست مدارک هویتی از سوی فروشندگان و خریداران می کند، مدارک تایید هویت میتواند تصویر کارت ملی، پاسپورت و یا شناسنامه باشد و برای تایید حساب بانکی میتوان از کارت بانکی، پرینت حساب، دفترچه حساب و یا مدارک مرتبط که هویت حقیقی افراد را مشخص کند استفاده کرد. تمامی مدارک ارسالی و هویتی افراد نزد بیتگاه محفوظ است

خرید و فروش از دیجیتال

شما می توانید با ارسال درخواست خرید یا فروش به دیگر کاربران که در لیست فروشندگان و یا خریداران قرار دارند اقدام به معامله ارزهای دیجیتال کنید.

بخش داوری (حل اختلافات)

بعد از ارسال کامل ارز دیجیتال از طرف فروشنده به کیف پول مشخص شده، در صورتی که خریدار به هر دلیلی بعد از پایان معامله تایید دریافت ارزدیجیتال و آزاد سازی مبلغ سپرده شده را انجام ندهد فروشنده میتواند معامله را به بخش داوری گزارش دهد.
هنگامی که یک فروشنده یا خریدار در یک معامله دارای اختلاف شوند میتوانند معامله مورد نظر را از طریق بیتگاه مورد داوری قرار دهند که پشتیبانی بیتگاه سریعا مسئله مورد نظر را حل خواهد کرد.
بخش داوری فقط در معاملاتی که وضعیت باز دارند قابل استفاده است که در این حالت فروشنده ارز دیجیتال را به کیف پول خریدار ارسال کرده است و مبلغ مشخص شده به صورت سپرده گروگذاری شده نزد بیتگاه قرار دارد.

ارتباط بین کاربران

تمامی ارتباطات بین کاربران میبایست از طریق پلتفرم بیتگاه باشد و ارسال شماره تماس و سایر راههای ارتباطی در بیتگاه مجاز نمی باشد.

برای داشتن معاملات ضمانت شده فقط از طریق درگاه پیام رسان بیتگاه در ارتباط باشید تا تمامی موارد ارسال شده قابل پیگیری باشد.
معاملات خارج از پلتفرم به هیچ عنوان قابل پشتیبانی از طریق بیتگاه نبوده و مسئولیت آن با معامله کنندگان خواهد بود.

آگاهی کامل از معاملات

انجام معاملات بر روی پلتفرم بیتگاه به منزله آگاهی کامل از قیمت ها و پذیرش ریسک سرمایه گذاری در زمینه ارزهای رمزپایه می باشد.
انجام تمامی معاملات بر روی پلتفرم بیتگاه و خرید و فروش ارزهای رمزپایه به منزله استفاده در فعالیت های قانونی تلقی شده و مسئولیت آن با معامله کنندگان می باشد.

واریز و برداشت وجه

تمامی پرداخت ها از طریق سیستم پایا انجام خواهد شد و طبق مصوبه بانک مرکزی کلیه تراکنش‌های پایا در روزهای غیرتعطیل، و در ساعت ۱۶:۰۰ عصر انجام می‌پذیرند.

*ثبت درخواست برداشت وجه میبایست ۲۴ ساعت قبل از سیکل واریز انجام گردد.

*صدور حواله پایا در روزهای تعطیل امکانپذیر نبوده و درخواست های برداشت وجه در اولین روز بعد تعطیلی واریز خواهند شد.

هزینه ها و کارمزد

کارمزد دریافتی بیتگاه ۰٫۵ درصد از هر معاله از فروشنده و خریدار می باشد.
ثبت نام و تمامی امکانات استفاده از بیتگاه رایگان بوده و هزینه ای برای ثبت آگهی معاملات دریافت نمی شود.